-15% z kodem: SUMMER

1
Dni
23
Godzin
59
Minut
59
Sekund

Zwroty


Masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówionego towaru bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Zapakowany produkt wyślij do nas wraz z formularzem zwrotu towaru oraz dowodem zakupu.

KLIKNIJ I POBIERZ Formularz Zwrotu

Przeczytaj: Pouczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży

Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie zwracanych produktów.
Zwrot kosztów realizowany jest w ciągu 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Jednocześnie informujemy, że mamy prawo wstrzymać zwrot płatności do czasu otrzymania zwracanego towaru lub przesłania przez konsumenta potwierdzenia wysłania towaru.

Adres wysyłki:

Off Pink
Apolonka 40
97-320 Wolbórz

Wymiana

By wymienić zakupiony produkt na inny (np. otrzymałaś/eś towar zgodny z zamówieniem, jednak rozmiar nie pasuje), postępuj według procedury zwrotu (wyślij do nas towar wraz z formularzem zwrotu). Następnie złóż i opłać nowe, niezależne zamówienie z nowym produktem.

Reklamacje


Jeżeli otrzymałaś/eś towar niezgodny z Twoim zamówieniem (np. produkt inny niż zamawiałeś/aś) niezwłocznie skontaktuj się z nami a my zlecimy odbiór paczki (zlecenie odbioru opłacane jest przez naszą firmę).

Jeśli produkt, który otrzymałeś, posiada defekty, uszkodzenia, możesz oddać go do reklamacji. Wypełnij formularz reklamacji towaru (znajdziesz go poniżej) i wraz z nim wyslij do nas wadliwy produkt. W formularzu szczegółowo opisz problem z towarem i wybierz formę rekompensaty, jaką chcesz uzyskać. Mamy 14 dni roboczych na weryfikację Twojej reklamacji od dnia zgłoszenia reklamacji. O postępach w procesie poinformujemy Cię drogą mailową.

KLIKNIJ I POBIERZ Formularz Reklamacji

Prosimy nie wysyłać do nas paczek za pobraniem lub paczkomatami.

Każdy reklamowany produkt powinien być czysty, prosimy o odpowiednie zabezpieczenie. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na taki sam produkt, ale pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, Off Pink zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.

Loading...